Komunikaty

Ilustracja do artykułu ksiegowosc budzetowa.webp

Stanowisko: referent ds. księgowości budżetowej

Ilustracja do artykułu pod bialo czerwona.png

Projekt "Pod biało-czerwoną" realizowany pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

Ilustracja do artykułu woda kropla.webp

25 września 2020 r. (8:00 - 13:00).

Ilustracja do artykułu spiszmy sie.png

o wzięcie udziału w Powszechnym Spisie Rolnym 2020.

Nadchodzące wydarzenia

Ilustracja do artykułu mazagan.jpg

Kulturalna propozycja na środowy podwieczorek 30 września! O godz.18:00 w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Narewce rozpocznie się spektakl teatralny pt. "MAZAGAN. MIASTO". Bilety w cenie 5 zł - rezerwacja telefoniczna od środy 23.09. pod nr tel. GOK: 85 685 80 34. Odbiór biletów w GOK w dniach 28-30.09!

Ilustracja do artykułu zuberek maly.png

29 września 2020 r. (wtorek), godz. 10:00 w sali konferencyjnej UG w Narewce (I piętro)

Ilustracja do artykułu MINI LAWECZKA.png

25 września, godz. 16:00 - Siemianówka; 3 października, godz. 16:00 - Nowa Łuka;

Ilustracja do artykułu posiadowka ludzka.jpg

w sprawie funkcjonowania Gminnego Ośrodka Zdrowia w Narewce / 22 września (wtorek), godz. 9:00;

Działania gminy

Ilustracja do artykułu 1.jpg

Przedstawiamy skróconą relację fotograficzną z warsztatów z zakresu arteterapii, które odbywały się w sierpniu i wrześniu b.r. w Lewkowie Starym w ramach projektu „Arteterapia - sposób na lepsze jutro”. Przedsięwzięcie przewiduje również podsumowanie i wernisaż, które zaplanowane są na koniec listopada w Galerii im. T. Sołoniewicz w Narewce.

Ilustracja do artykułu zmn_P1120925.jpg

Zakup nowego wyposażenia zapewni podwyższenie stopnia gotowości i mobilności jednostek w warunkach zagrożenia przeciwpożarowego, przeciwpowodziowego czy też zagrożenia dla środowiska przyrodniczego (Białowieskiego Parku Narodowego, Puszczy Białowieskiej, rzek Narew i Narewka, Zbiornika Wodnego “Siemianówka”).

Ilustracja do artykułu P1120905.JPG

W związku z tym, iż Arcybiskup Miron cieszył się ogromnym autorytetem także wśród mieszkańców Gminy Narewka, a pośmiertnie został również jej Honorowym Obywatelem, Urząd Gminy w Narewce oraz Gminny Ośrodek Kultury w Narewce zadecydowały o PARTNERSTWIE oraz SPONSORINGU wystawy na jego cześć.

Ilustracja do artykułu P1090486.JPG

31 sierpnia w Urzędzie Gminy Narewka podczas trwających obrad XX Sesji Rady Gminy miało miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu na „NAJESTETYCZNIEJ URZĄDZONĄ POSESJĘ, ZAGRODĘ i POSESJĘ KWATERY AGROTURYSTYCZNEJ”.

Turystyka

Ilustracja do artykułu P1100014.JPG

Ośrodek Turystyczno-Rekreacyjny i Kulturalny na Starym Dworze, tzw. OTRiK, chętnie Was ugości! Oprócz leniuchowania w słońcu na tutejszej plaży czy opalania się na pomostach, macie okazję także na inne, bardziej angażujące ciało w ruch rozrywki!

Ilustracja do artykułu P1010780.JPG

Czy wiecie, że sierpień to miesiąc spadających gwiazd, a apogeum tego spektakularnego zjawiska możemy obserwować w nocy, z 12 na 13 sierpnia ?

Ilustracja do artykułu IMG_20200704_123031.jpg

Wakacje w pełni, a Ty wciąż zastanawiasz się, jak pomysłowo i efektywnie je spędzić? Gmina Narewka podpowiada – kajakowe szaleństwo nurtem puszczańskiej rzeki Narewka, która zachowała swój naturalny charakter, o czym świadczą chociażby liczne meandry i starorzecza.

Oświata

Ilustracja do artykułu school bus.jpg

z dniem 17 września 2020 r.

Ilustracja do artykułu program uczniom.png

Dofinansowanie zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych w latach 2020 - 2022.

Ilustracja do artykułu jedzonko.webp

Wpłaty za dożywianie dokonujemy na rachunek bankowy:

Sport

Ilustracja do artykułu rowerus.png

"Sport to zdrowie" - każdy Ci to powie :) Dobrze wiedzą o tym również mieszkańcy Gminy Narewka, a także odwiedzający nasze okolice miłośnicy rowerowych szlaków, którzy w niedzielę 6 września przemierzali wspólnie 10. kilometrową trasę wokół Skupowa i dotleniali swoje płuca w ramach rajdu wiodącego przez puszczę.

Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-73.jpg

Gmina Narewka to miejsce, w którym zdecydowanie dobrze poczują się miłośnicy sportów - i to nie tylko tych „mokrych”, których szeroki wybór zapewnia pobliski zbiornik wody – Zalew Siemianówka, ale i tych bardziej popularnych jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny czy piłka plażowa.

Ilustracja do artykułu maratony kresowe.jpg

Już 23 sierpnia (w niedzielę) jubileuszowa - 10. - edycja znanego maratonu kolarskiego "W krainie żubra" w naszej gminie! Nie przegap tej okazji i zarejestruj się już dziś!

Ilustracja do artykułu rajd997.jpg

Punktualnie o godzinie 12:00 prezes klubu sportowego MKS "Białe Żubry" Jarosław Kamieński powitał wszystkich uczestników rajdu i po krótkim wprowadzeniu - przy odgłosie syreny OSP Narewka - oraz policji eskortującej przejażdżkę, ruszyliśmy w trasę...

Powrót na początek strony