Dofinansowania na ekologiczne inwestycje

Fundacja DAR OZE pomoże NIEODPŁATNIE w przebrnięciu przez formalności!

Witamy Państwa serdecznie,

jesteśmy organizacją pozarządową, która nieodpłatnie/gratisowo pomaga uzyskać dotacje unijne oraz rządowe na ekologiczne inwestycje.

Przeprowadzamy osoby/instytucje/podmioty, zainteresowane uzyskaniem dotacji, przez cały proces tworzenia i składania dokumentacji aplikacyjnej, oraz dokumentacji technicznej, aż do uzyskania dofinansowania, po realizację ekologicznej inwestycji i aż po rozliczenie, w imieniu klienta, projektu przed instytucją udzielającą dofinansowania.

W trosce o jak najlepszy dostęp do wiedzy na temat aktualnych dofinansowań na ekologiczne inicjatywy przesyłamy dla Państwa w załączniku ogłoszenie.                                                

Polecamy swoje usługi odnośnie:

1. Przygotowania audytów energetycznych, pod realizację ekologicznych inwestycji.
2. Przeprowadzenia przez cały proces składania i kompletowania dokumentacji aplikacyjnej, o uzyskanie dofinansowań z: RPO, NFOŚIGW, Czyste Powietrze, Mój Prąd, lub w oparciu o inne atrakcyjne działanie dotacyjne ustalone wspólnie z klientem      
3. Realizacji robót budowlanych, instalacyjno-wykonawczych, związanych z odnawialnymi źródłami energii, lub/i z poprawą efektywności energetycznej budynków na terenie całej Polski.

Zespół Fundacji Dar Oze

Kontakt:
Dariusz Skrobisz
Tel. 22 122 1058
E-mail: info@fundacjadaroze.pl lub darozebiuro@gmail.com
daroze.pl
FUNDACJA DAR OZE, ul. Siemczyn 5/4, 74-204 Kozielice
KRS: 0000708598 , NIP: 8531521115 , REGON: 368964336

Powrót na początek strony