Lista stron

 • Ilustracja do artykułu P1100014.JPG

  Stary Dwór, czyli wymarzone miejsce na wakacyjne upały...

  Kolejny weekend przed nami, a w związku z jutrzejszą „czerwoną kartką” w kalendarzu – dla niektórych rozpoczął się on już wczoraj popołudniu. Jeśli jednak wciąż nie macie pomysłu, jak efektywnie go wykorzystać, podrzucamy ciekawą propozycję – idealną na prognozowane w najbliższych dniach wysokie temperatury powietrza : )

 • Ilustracja do artykułu P1010780.JPG

  Sierpniowe noce spadających gwiazd nad Zalewem Siemianówka

  Czy wiecie, że sierpień to miesiąc spadających gwiazd, a apogeum tego spektakularnego zjawiska możemy obserwować właśnie nadchodzącej nocy, z 12 na 13 sierpnia ?

 • Ilustracja do artykułu IMG_20200704_123031.jpg

  Przeżyj swoją wodną przygodę z wiosłem na rzece Narewka!

  Wakacje w pełni, a Ty wciąż zastanawiasz się, jak pomysłowo i efektywnie je spędzić? Gmina Narewka podpowiada – kajakowe szaleństwo nurtem puszczańskiej rzeki Narewka, która zachowała swój naturalny charakter, o czym świadczą chociażby liczne meandry i starorzecza.

 • Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-864.jpg

  Informacja o funkcjonowaniu Ośrodka Turystyczno-Rekreacyjnego i Kulturalnego na Starym Dworze

  z powodów epidemiologicznych oraz kadrowych ograniczone.

 • Ilustracja do artykułu IMG_20200612_123130.jpg

  Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Siemianówce - idealne miejsce kwaterunkowe!

  Gmina Narewka serdecznie zaprasza do korzystania z OEE Siemianówka, położonego nad samym Zalewem Siemianówka, na skraju Puszczy Białowieskiej! Obiekt posiada szerokie zaplecze noclegowe i gastronomiczne, w związku z czym zaspokaja potrzeby turystów, obierających sobie za cel wypoczynku tereny naszej malowniczej gminy.

 • Ilustracja do artykułu maciej.nowakowski_narewka-75.jpg

  Baza Turystyczna w Narewce ruszyła!

  Rezerwacji miejsc noclegowych można dokonywać: telefonicznie (85) 685 80 62; mailowo: rezerwacja@stanica.narewka.pl; on-line: stanica.narewka.pl/home/

 • Ilustracja do artykułu zuberki 2.jpg

  Nowy film promocyjny Gminy Narewka!

  Film przekonuje, że to właśnie tutaj spotkamy żubra :)

 • Ilustracja do artykułu logo PROT.jpg

  Informacja dla lokalnej branży turystycznej

  Czas, w którym funkcjonujemy, jest trudny dla nas wszystkich, ale nie poddajemy się i wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną (POT) oraz Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych szukamy rozwiązań w zakresie działań promocyjnych, dla których osią główną będzie turystyka krajowa.

 • Ilustracja do artykułu Polska zobacz więcej mrzec 2020.jpg

  Wekend za pół ceny

  Akcja „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią. Na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami. Rezerwacja / kupno odbywa się bezpośrednio pomiędzy zainteresowanym turystą o partnerem akcji. Witryna www.polskazobaczwiecej.pl nie prezentuje treści poszczególnych ofert oraz nie obsługuje rezerwacji, a jedynie przekierowuje do witryn partnerów.

 • Ilustracja do artykułu green velo.png

  Przywrócenie oryginalnego przebiegu trasy Green Velo

  W związku z zakończeniem inwestycji polegającej na modernizacji drogi Narewkowskiej i zakończeniu procedur związanych z udostępnieniem jej do ruchu publicznego, nadleśnictwo Browsk w Gruszkach informuje, że ww. droga została oddana do użytku. Tym samym trasa szlaku rowerowego Green Velo została przywrócona do jej pierwotnego przebiegu, zaś oznaczenia o objeździe wyznaczonym na czas trwania zakończonej inwestycji zostały zdjęte.

Powrót na początek strony